Konteyner Ev

Konteyner ev dilediğiniz yerde, dilediğiniz büyüklükte ve dilediğiniz konforda gerçekleştirebileceğiniz son derece esnek bir ev çözümüdür.

Mobil özelliklidir, istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. kurulumu kolaydır. Elektrik, su tesisatı, atık su ve klima için altyapısı hazır gelir. Kendi getirdiğiniz projenizi yaptırabilir veya ihtiyacınıza uygun hazırlayacağımız projeyi değerlendirebilirsiniz.

Tesisat vb yenilenmesi kolaydır. Hava koşullarına ve darbelere dayanıklıdır ve talep halinde dayanlıklığı artırılabilir.

İlerleyen zamanda dilerseniz yanına, üstüne veya yakınına farklı modüller ekleyerek yerleşim alanınızı genişletebilirsiniz. Ayrıca ihtiyaç fazlası modülü başka bir yere transfer edebilir veya farklı şekillerde değerlendirebilirsiniz. Elektronik olarak kapanabilen kapılarıyla, evden çıktığınızda çok kısa sürede kapanabilen güvenli bir kutu haline dönüşebilecek modeller mümkündür.

Bugün tek odalı bir ev ile başlayıp, daha sonra oda, banyo, salon sayısını artırabilir, isterseniz aracınız için garaj, kendiniz için atölye ekleyebilirsiniz. Standart evlerden çok daha esnek geliştirilebilecek özelliklere sahiptir. Çatı kısmı teras olarak kullanılabilir.

Kısa sürede projelendirir, kısa sürede imal eder ve istediğiniz adreste hemen kurulumunu yapabiliriz.

TOP