Ofis Konteyner

Farklı çalışma koşulları için dilediğiniz yere kendi ofisinizi taşıyabilmenize olanak sağlar. Prefabrik konteyner ofisi dilediğiniz gibi donatabilirsiniz. kurulan bölgede imkan bulunmadığı takdirde çatısına ekleyebileceğiniz güneş paneli ve su deposuyla temel ihtiyaçlarınızı giderebilir, mutfak, tuvalet, banyo gibi odalarıyla tamamnen özel kendi çalışma alanınıza sahip olabilirsiniz.

Tüm standart ofis ihtiyaçlarınızı bu modüle sığdırabilirsiniz. Tek başına çalışabilir veya kalabalık çalışma grupları için ofisinizi genişletebilir, işinizi ofisinizi dilediğiniz yere kısa sürede taşıyabilirsiniz.

Dilediğiniz donanımı ekleyebilir, bulduğunuz yerin metrekaresine mahkum kalmadan dilediğiniz kadar geniş bir alana sahip olabilir ve dilediğiniz şehirde çalışabilirsiniz.

Elektrik, su tesisatı ve klima için altyapısı hazır gelir. Kendi getirdiğiniz projenizi yaptırabilir veya ihtiyacınıza uygun hazırlayacağımız projeyi değerlendirebilirsiniz.

Tesisat vb yenilenmesi kolaydır. Hava koşullarına ve darbelere dayanıklıdır ve talep halinde dayanlıklığı artırılabilir.

İster 24 saat açık bir işyeri olabileceği gibi isterseniz tek düğme ile elektronik olarak kapanabilen kapılarıyla, işiniz bittiğinde çok kısa sürede kapanabilen güvenli bir kutu haline dönüşebilirsiniz.

İşinizi büyüttüğünüzde yanına, üstüne veya çevresine benzer modüller ekleyerek iş yerinizi genişletebilir veya daha sonra ihtiyaç fazlası modülü farklı şekilde değerlendirebilirsiniz.

Kısa sürede projelendirir, kısa sürede imal eder ve istediğiniz adreste hemen kurulumunu yapabiliriz.

TOP